Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 
  1. Úvod
  2. Poradenstvo
V čom Vám môžeme poradiť?

 

 

Stalo sa Vám niekedy, že ste zapli Google, vyhľadali svoj  „problém“  a po 3 hodinách zistili, že pravdepodobne máte rakovinu alebo čoskoro zomriete? Nie je to nič nezvyčajné:) Doba je rýchla, preinformovaná a plná strachu. Informácií je veľa, rád ešte viac a keďže sa všetky úspešne vylučujú,človek sa po chvíľke opýta: A čo to mám vlastne robiť?   

                                                  

Našou úlohou je ukázať Vám jedno z možných riešení. Je to cesta sebapoznania, pochopenia príčiny problému a svojej konštitučnej energie. Je to cesta, kde človek zmení uhol pohľadu a telu dá to, čo aktuálne potrebuje.  Žiadny doplnok, liek ani rada nie je univerzálna. Všetko je v pohybe a to čo pomáha jednému, druhému škodí.

 

Ak si dovolíte s nami spolupracovať, vieme Vám poskytnúť informácie a rady, ktoré ste pravdepodobne nikde nepočuli. Čínska medicína a čínska astrológia nám dávajú obrovské možnosti, ako sa navrátiť do prirodzenej rovnováhy a naštartovať samoregeneračné schopnosti, ktoré driemu v každom z nás. Stačí sa uvoľniť, rozhrnúť závoj myšlienok a byť:)

 

S radosťou Vám pomôžeme s výberom správnej stravy, doplnkov, bylín, pomôžeme naštartovať Váš skrytý potenciál a mnoho ďalšieho. Vždy existuje možnosť a vždy existuje nádej.

 

Budeme radi, ak nám a napíšete.

 

 

 

Meno *
Email *
Telefón
Dátum narodenia (kvôli konštitučnej mape)
Otázka, alebo popis problému *
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.