Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

KONTAKTY

BioVibe s.r.o.
Limbová 6466/9, Banská Bystrica
info(a)biovibe.sk

AKTUÁLNA AKCIA

naša cena 50,80 EUR
skladom
naša cena 27,00 EUR
skladom
naša cena 59,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 78,30 EUR
skladom
naša cena 27,00 EUR
skladom

Poradenstvo
V čom Vám môžeme poradiť?

 

 

Stalo sa Vám niekedy, že ste zapli Google, vyhľadali svoj  „problém“  a po 3 hodinách zistili, že pravdepodobne máte rakovinu alebo čoskoro zomriete? Nie je to nič nezvyčajné:) Doba je rýchla, preinformovaná a plná strachu. Informácií je veľa, rád ešte viac a keďže sa všetky úspešne vylučujú,človek sa po chvíľke opýta: A čo to mám vlastne robiť?   

                                                  

Našou úlohou je ukázať Vám jedno z možných riešení. Je to cesta sebapoznania, pochopenia príčiny problému a svojej konštitučnej energie. Je to cesta, kde človek zmení uhol pohľadu a telu dá to, čo aktuálne potrebuje.  Žiadny doplnok, liek ani rada nie je univerzálna. Všetko je v pohybe a to čo pomáha jednému, druhému škodí.

 

Ak si dovolíte s nami spolupracovať, vieme Vám poskytnúť informácie a rady, ktoré ste pravdepodobne nikde nepočuli. Čínska medicína a čínska astrológia nám dávajú obrovské možnosti, ako sa navrátiť do prirodzenej rovnováhy a naštartovať samoregeneračné schopnosti, ktoré driemu v každom z nás. Stačí sa uvoľniť, rozhrnúť závoj myšlienok a byť:)

 

S radosťou Vám pomôžeme s výberom správnej stravy, doplnkov, bylín, pomôžeme naštartovať Váš skrytý potenciál a mnoho ďalšieho. Vždy existuje možnosť a vždy existuje nádej.

 

Budeme radi, ak nám a napíšete.

 

 

 

Meno: *
Email: *
Telefón:
Dátum narodenia (kvôli konštitučnej mape):
Otázka, alebo popis problému: *